TAMEC PROFIRIIDED brändid

Meie valikus on:

HELLY HANSEN tööriided ja tööjalatsid, TOP SWEDE tööriided, CRAFT ja CUTTER & BUCK riided, CLIQUE  reklaamrõivad, ELKA Rainwear vihmariided, BOLLE kaitseprillid, taktikalised prillid ja optilised kaitseprillid, MECHANIX, ATG MaxiFlex ja ATG MaxiDry, GUIDE töökindad, 3M, UVEX ja MSA isikukaitsevahendid, BRYNJE, SIKA, FTG, V12, SIEVI turvajalatsid, VIKING jalatsid ja kummikud, OLFA noad, MANNESMANN käsitööriistad, MAKITA tööriistad, ESSVE kinnitusvahendid.

HELLY HANSEN

 

 

 

 

HELLY HANSEN valmistab professionaalset kaitsvat outdoor riietust mis aitab rasketes ilmastikutingimustes elus püsida ja tunda end elusana üle 140 aasta.

Kõik algas aastal 1877, kui Norra merekapten Helly Juell Hansen leidis viisi, kuidas kaitsta oma riietust Norra karmide ilmastikuolude eest, tehes seda veekindlamaks. Varsti pärast seda asutas kapten Hansen ja tema naine Margrethe ettevõtte, mis hakkas tootma linaseemneõlis leotatud jämedast linasest kangast jakke, pükse, kalurimütse ja presentkatteid. Rahvusvaheline edu järgnes peale 1878 toimunud Pariisi maailmanäitust, kus Hansen sai suurepäraste toodete eest tunnustava diplomi ning legend oli sündinud!

Hilisem tootearendus viis avastuseni, mida me tänapäeval tunneme kolmekihilise süsteemi all kanda riideid kihiti. 1949. aastal asendas Helox - õhuke PVC materjal, mis õmmeldi veekindlatele jakkidele, õliriide ja temast sai vaat et kohustuslik kaitseriietus outdoor kasutusse. Innovatsioon jätkus ka hiljem. 1961. aastal leiutati algupärane fliis, ehk fiberpile, mida on hiljem aastakümnete jooksul täiustatud. Uus isolatsioonikiht oli soe, kerge ja kiiresti kuivav, sobides ideaalselt kaitsva rõivakihi alla. 1970. aastatel arendati välja imematerjal LIFA. Imeline kiud, mida materjalis kasutati, hoidis naha kuivana ja surus niiskuse järgmisesse rõivakihti. Lifa uuem põlvkond on tänapäevani Helly Hanseni pesu alustala.1984. aastal toodi turule Helly Tech - veekindel ja samal ajal hingav materjal, mida kasutada eelkõige jopedel. 2004. aastal alustas Helly Hansen jalatsite tootmist. 2012. aastal leiutati H2Flow - parem tehnoloogia jopedele  ventilatsiooni ja temperatuuri kontrollimiseks. 2018. aasta esitleti LifaLoft tehnoloogiat - 20% kergem aga samas soojem soojustuskiht, kui konkurentidel.  

Helly Hansen kogemus ja kompetents on võimaldanud luua rõivaid kandmiseks ekstreemsetes oludes, kus kvaliteet ja funktsionaalsus mõjutavad riietuse kandja heaolu, tervist ja ohutust.

Kvaliteet, veekindlus, disain, mugavus, funktsionaalsus - need on peamised märksõnad, mis tulevad meelde Helly Hansen riiete kasutajatele. HH on nr. 1 valik suusakeskuste professionaalide ja mäepääste töötajate seas ligi 200 suusakuurordis üle maailma. HH paljude maailmaklassi purjetajate jaoks esmane valik, mida võib märgata enamusel tunnustatud regattidel. 

Helly Hansen Workwear on juhtiv Skandinaavia tööriiete bränd, kus funktsionaalsus, kaitse ja ohutus kõige tähtsamal kohal. Helly Hansen näol on tegemis ainsa brändiga, kes valmistab nii funktsionaalset tööriietust, kui spordiriietust. Kuna disain on ka Helly Hansen Workwear rõivastel tähtsal kohal, sobivad need riided suurepäraselt ka firma esindusriieteks kui ka kandmiseks ka vabal ajal.

V12

V12 on turvajalatsite bränd Inglismaalt, mis sümboliseerib tugevust, jõudu ja vastupidavust. Just nii nagu mootorite puhul on V12 mootorid tehnikamaailma kuningad, võib ka V12 jalatsibrändi lugeda kaasaegse turvajalatsi eeskujuks, kus tähtsamaile kohale on seatud jalatsi kandija. 

V12 on teinud aastaid arendustööd ning uuringuid, et väljatöötada jalanõud, mille peamised omadused on turvalisus ning mugavus. Sellepärast on iga V12 jalatsipaar toodetud mõeldes nende kandijale. Turvalisus ja mugavasus peavad olema kui standard mitte lisaväärtus. Järjepidev koostöö turvajalatsite kandijatega erinevatest tööstusharudest tagab tulemuseks üha täiustatumad, turvalisemad, vastupidavamad ning mugavamad jalanõud.

VIKING

Norra jalatsitootja Viking Outdoor Footwear A/S toodab kvaliteetseid ja vastupidavaid jalatseid aastast 1920.

UGC - ULTIMATE GRIP CONCEPT on Vikingi enda unikaalne kummitalla tehnoloogia, mis tagab jalatsi haarde eelkõige libedal või ebatasasel pinnasel. Lisalugemist siit.

Naturaalne kummi - Vikingi välistallad ja kummikud on käsitsi valmistatud naturaalsest kummist. Vikingi unikaalne kummisegu vähendab kummikute kaalu ligi 30%. Lisalugemist siit.

GORE-TEX. Viking eesmärk on toota veekindlaid jalatseid. Seepärast hakati ühena esimestest maailmas jalatsitel kasutama hingavat ja veekindlat Gore-Tex membraani. Lisalugemist siit.

BOA Closure System - pööratavast rattast ja metalltraadist koosnev innovatiivne jalatsi kinnistusüsteem, mis tagab jalatsi optimaalse ja ergonoomilise istuvuse. Boa kinnitussüsteemil on jalatsi eluaegne garantii. Lisalugemist siit.

Mechanix kindad

Kui Mechanix Wear alustas 1991. aastal kinnaste tootmist, ei teadnud nad ise ka, millist revolutsiooni nad alustasid. Mechanix Wear® "Original" kindaid kasutasid hooldetiimid 1992.a. Daytona 500 sõidul ja enne kui arugi saadi, nõudsid 41 NASCAR® tiimi nende kindaid. Täna on Mechanix üks turuliidreid, pakkudes kindaid mehhanikutele, ehitusele, päästetöötajatele, sõjaväelastele jne., olles oma vastupidavuse, kvaliteedi ja väljanägemise poolest paljudele etaloniks.

Blåkläder

Blåkladeri lugu sai alguse 1959.aastal Rootsis. Tänaseks on Blåkläderil pikk ja uhke rõivatootmise ajalugu nii moetööstuses, kui ka töörõivasektoris. Olles rohkem kui 60 aastat selles äris, on Blåkläderi pereettevõte omandanud sügavad ja tõelised teadmised töörõivaste tootmisest.

Alates tootearendusest,  kangaste ja komponentide valikust kuni tootmiseni, omab Blåkläder täielikku kontrolli protsesside üle. Blåkläder toodab kõik rõivad ja turvajalanõud oma tehastes ning suudab tagada toodete kõrge kvaliteedi.

Blåkläder’i esimestest päevadest alates on rõivaste tootmisel lähtutud väärtustest, millest lähtutakse ka nüüd ja lähtutakse tulevikus.

Need on:

KVALITEET
FUNKTSIONAALSUS
DISAIN
JÄTKUSUUTLIKUS
 

Blåkläder on ainuke töörõivatootja, kes annab töörõivaste õmblustele eluaegse garantii!

Blåkläder’i kollektsioonides on rohkem kui 30 000 erinevat toodet, mis on töörõivatööstuses harukordne. Blåkläder’i tootevalikus on töörõivaid nii sise-kui välitingimustes töötamiseks, terviklahendustena neljaks erinevaks hooajaks. Naistele ja meestele on eraldi kollektsioonid.

Elka Rainwear - veekindlad riided

ELKA on tuntud eelkõige oma kvaliteetsete ja funktionaalsete veekindlate riiete poolest. Ettevõte loodi Taanis Ejnar Lauridseni poolt 1958. aastal ja brändi nimi tuleb omaniku eesnime tähtede (EL) ja linna (KA) tähtedest. 1979. aastal anti ettevõtte nimele rahvusvahelisem kõla - Elka Rainwear AS.

Lisainfo www.elkarainwear.dk

FTG

FTG Safety Shoes on pere-ettevõte Itaaliast, kellel on üle 60 aasta kogemust mugavate ja vastupidavate turvajalanõude valmistamisel. Põhja-Itaalias asuvad moodsad tootmisseadmed võimaldavad kontrollida kvaliteeti ja tagavad kiire tarne.