Soovitame
ATG MaxiFlex vastupidavad ULTIMATE töökindad hingava nitriil/PU kattega BESTSELLER
ATG

ATG MaxiFlex vastupidavad ULTIMATE töökindad hingava nitriil/PU kattega BESTSELLER

Tootekood: 34-874
Kinnaste suurus:
  • Hind: 5.5€ (4.5833€)
Suurused 6(XS), 7(S), 8(M), 9(L), 10(XL), 11(XXL), 12(3XL)

Väga paindlikud ja hingavad kindad täppistööks kuivades oludes. Peopesa ja sõrmeotsad on kaetud õhukese hingava nitriil/polüuretaan (PU) mikrovahuga. ULTIMATE kindad on saanud etaloniks oma kategoorias. Väga mugavad, suurepärase sõrmeotste tunnetusega ja istuvad hästi kätte. Väga kõrge kulumiskindlus. Õmblusteta, nailon/lycra. Pestavad 40 °C juures. Silikoonivabad.


Pakis: 12 paari (kastis 144)

Peopesa paksus 1,0 mm, kinda pikkus: 25 cm. Erinevatel suurustel on erinevat tooni õmblus kinda allääres. Suurus 6 - sinine, 7 - punane, 8 - oranž, 9 - valge, 10 - kollane, 11 - must

Sertifikaadid: EN420 (kinnastele esitatavad üldnõuded), kategooria II kindad, mis kaitsevad mehhaaniliste ohtude eest vastavalt standardile EN388-4131.

  • Kulumiskindlus: 4 (skaalal 0-4)
  • Lõikekindlus: 1 (skaalal 0-5)
  • Rebimiskindlus: 3 (skaalal 0-4)
  • Torkekindlus: 1 (skaalal 0-4)

Pesujuhised: Kindaid võib pesta pesumasinas leige või sooja veega (mitte üle 40°C) tavalise pesubulbriga. Kuivatus max 60°C temperatuuril.

  • AIRtech - 360o hingavad. Patenteeritud nitriil-mikrovaht kate tagab 360o hingavuse, olles sellega üks parima hingavusega kinnastest maailmas.
  • ERGOtech - 25% õhemad enamusest nitriil-vaht kinnastest, olles samal ajal 2 korda vastupidavamad mehaanilisele kulumisele. Tipptasemel kudumistehnoloogia võimaldab valmistada ümmargused ja sujuvad sõrmeotsad, mis suurendavad sõrmeotste tundlikkust. Vastu nahka puutub vaid pehme vooderdus ja nitriil ei tungi vooderdusest läbi.
  • GRIPtech - nitriil-mikrovahu micro-cup viimistlus tagab hea haarduvuse.
  • DURAtech - MaxiFlex kinnastel on suurepärane vastupidavus kuni 12,000 hõõrdumistsüklile mm kohta tänu DuraTech tehnoloogiale mikrovahu konstruktsioonis, mis on 50% enam, kui enamusel konkureerivatel kinnastel (kulumiskindluse klass 4 norm on 8,000 tsüklit).
  • HandCare - kõik tootmises kasutatud komponendid ja materjalid vastavad Euroopa Liidu REACH (Registration, Evaluation, Authorization and Restriction of Chemicals) nõuetele. Ebameeldivad lõhnad ei jää külge tänu Sanitized (trüklosaanivaba) tehnoloogiale. Sanitized toimib nagu kinnastesse sisseehitatud deodorant, mis hoiab kinda kauem värskena. Kõik ATG kindad on eelnevalt pestud enne pakendmist. Kõik ATG kindad on Öko-Tex sertifitseeritud - märgis tagab, et kinnas on kasutajale ohutu ja nahasõbralik. Dermatoloogiliselt testitud Skin Health Alliance poolt.