ATG MaxiDry töökindad õli- ja veekindel peaopesa ja 3/4 käeselga nitriil/PU kattega
ATG

ATG MaxiDry töökindad õli- ja veekindel peaopesa ja 3/4 käeselga nitriil/PU kattega

Tootekood: 56-427
Kinnaste suurus:
  • Hind: 6.2€ (5.1667€)
Suurused 9(L), 10(XL), 11(XXL)

MaxiDry kindad on õlihülgavad MaxiFlex omadustega kindad - väga paindlikud, õhukesed ja mugavad kindad täppistööks niisketes oludes. Peopesa ja sõrmeotsad on kaetud õhukese hingava nitriil/polüuretaan (PU) mikrovahuga. Peopesa ja käeselg randmeni on veekindel ja õlihülgav. Väga vastupidavad, suurepärase sõrmeotste tunnetusega ja istuvad hästi kätte. Väga kõrge kulumiskindlus. Õmblusteta, nailon/lycra. Pestavad 40 °C juures. 


Pakis: 12 paari (kastis 72)

Peopesa paksus 1,3 mm, kinda pikkus: 25 cm. Erinevatel suurustel on erinevat tooni õmblus kinda allääres. Suurus 6 - sinine, 7 - punane, 8 - oranž, 9 - valge, 10 - kollane, 11 - must

Sertifikaadid: EN420 (kinnastele esitatavad üldnõuded), kategooria II kindad, mis kaitsevad mehhaaniliste ohtude eest vastavalt standardile EN388-4121.

  • Kulumiskindlus: 4 (skaalal 0-4)
  • Lõikekindlus: 1 (skaalal 0-5)
  • Rebimiskindlus: 2 (skaalal 0-4)
  • Torkekindlus: 1 (skaalal 0-4)

Pesujuhised: Kindaid võib pesta pesumasinas leige või sooja veega (mitte üle 40°C) tavalise pesubulbriga. Kuivatus max 60°C temperatuuril.

  • ERGOtech - 25% õhemad enamusest nitriil-vaht kinnastest, olles samal ajal 2 korda vastupidavamad mehaanilisele kulumisele. Tipptasemel kudumistehnoloogia võimaldab valmistada ümmargused ja sujuvad sõrmeotsad, mis suurendavad sõrmeotste tundlikkust. Vastu nahka puutub vaid pehme vooderdus ja nitriil ei tungi vooderdusest läbi.
  • GRIPtech - nitriil-mikrovahu micro-cup viimistlus tagab hea haarduvuse.
  • LIQUItech tehnoloogia tagab vastupidavuse õlidele
  • HandCare - kõik tootmises kasutatud komponendid ja materjalid vastavad Euroopa Liidu REACH (Registration, Evaluation, Authorization and Restriction of Chemicals) nõuetele. Ebameeldivad lõhnad ei jää külge tänu Sanitized (trüklosaanivaba) tehnoloogiale. Sanitized toimib nagu kinnastesse sisseehitatud deodorant, mis hoiab kinda kauem värskena. Kõik ATG kindad on eelnevalt pestud enne pakendmist. Kõik ATG kindad on Öko-Tex sertifitseeritud - märgis tagab, et kinnas on kasutajale ohutu ja nahasõbralik. Dermatoloogiliselt testitud Skin Health Alliance poolt.